POLİ-ÜRETAN İZOLASYONLU CO2 DEPOLAMA TANKLARI

 • CoVCF / CoHCF kodlu tanklar, CO2 ve N2O akışkanları dikey veya yatay biçimde depolamak için tasarlanmakta ve karbon çeliğinden üretilmektedir. Bu basınçlı tanklar, genleşmiş poliüretan gibi ticari bir izolasyon malzemesi ile yalıtılır. Paslanmaz çelik veya alüminyumdan yapılan kaplama, mekanik hasarlara karşı yalıtımını korur ve yalıtıma nem nüfuziyetini önler. Ticari yalıtımlı tanklar, ısı girişiyle kaynayan gazı yoğuşturmak için soğutma üniteleri ile donatılır.  ISISAN tanklarının öne çıkan tarafları:

  - CoVCF / CoHCF kodlu tanklar, düşük buharlaşma oranları sağlayan yüksek performanslı ısı yalıtımı kullanılarak soğuk akışkanları uzun süreli depolamaya yarayan poliüretan izolasyonlu yatay veya dikey, sabit basınçlı kaplardır.

  - Bizim standart tanklarımıza ilaveten, 22 bar veya talep edilen farklı Maksimum Çalışma Basıncılarında 300.000lt ye kadar depolama çözümleri için, ISISAN size geniş bir aralık sağlayabilir.

  - ISISAN dökme stok tankları, PED 97/23 / CE AB direktifi ve AD2000, EN 13445 veya diğer ulusal basınçlı kap standartlarına uygun olarak tasarlanmakta ve imal edilmektedir.

  - ISISAN Kriyojenik tank üreticisi olarak tüm yönleriyle işletmede en iyi kalite güvencesini sağlamak için ISO 9000 belgesine sahiptir.

  - Kullanılan destek ayakları, yüksek rüzgar ve deprem yüklerine karşı, UBC ve Eurocode standartlarına göre hesaplanır.

  - Dolum süresini azaltmak için özenli bir şekilde paslanmaz çelik boru çalışması tasarlanır. Paslanmaz çelik boru çalışmasının uygun bükümü, olası sızıntıları azaltma, yüksek çalışabilirlik, daha az servis hizmeti ve daha az sayıda bağlantı anlamına gelir.

  - Yüksek kaliteli paslanmaz çelik basınç göstergesi ve diferansiyel basınçla çalışan seviye göstergesi, opsiyonel olarak bağlanan anahtarlar, transmiter ve / veya telemetri ünitesi ile standart olarak bulunur.

  - Standart olarak üç yollu yön vanası ile ikili emniyet vanalı yüksek performanslı emniyet sistemi.

  - İşletim alanından uzakta yönlendirilen kolay erişilebilir vanalar ve emniyet vanası çıkışları, güvenli bir çalışma sağlar.

  - Nem koruma.